بررسی آهنگ خواب ناصر چشم آذر + لینک دانلود

ناصر چشم آذر 

خدا رحمتت کنه

واقعا مرد بزرگی بود در صنعت موسیقی ایران 

من جا داره از این الونک کوچیک خودم در فضای مجازی علاقه ی جاودانه خودم رو بهت ابراز کنم . فقط میتونم بگم از سالها پیش وقتی اولین اهنگ های تو رو گوش دادم به قدری وجودم رو پر کرد که بیشتر جاها برای خودم ملودیش رو زمزمه میکردم . سبک خاصی که ناصر چشم آذر تو کارهاش داره رو هیچ موسیقی دان دیگه ای تو دنیا من ندیدم و با تمام وجودم به خودش و کارهاش افتخار میکنم . کارهای فوق العاده تاثیر گذار و انگیزشی که آدم رو اروم میکنه و میتونه ساعت ها و ساعت ها فقط به یه طنین گوش بده بدون اینکه خسته بشه . آهنگ خواب ناصر چشم آذر یکی از اون قطعه هایی هست که هر وقت گوش میکنم دلم رو شاد میکنه. البته ریتم این آهنگ به دو صورت هست که هم غمگین به نظر میرسه هم شاد منتهی به قدری ظریف بین این دوتا جا به جا میشه که میشه به راحتی حسش کرد پیشنهاد میکنم از لینک زیر دانلود کنید و شما هم گوش بدید .

عاشقتم مرد بزرگ  

وبلاگ رسمی نیما فاضلی رو ,چشم ,ناصر ,تو ,میکنم ,جا ,ناصر چشم ,چشم آذر ,به قدری ,هست که ,آهنگ خوابمنبع

دانلود کتاب یک ثانیه پیش ! نویسنده نیما فاضلی

کد جاوا اسکریپت پرواز خفاش برای وبلاگ

WISH U A VERY HAPPY Halloween

استیکرهای نیما فاضلی برای تلگرام

سند تشریح کامل سرویس وب NPICS نسخه فارسی

دانلود فایل صوتی شعر سقا

رمان آخرین تصمیم لیلا - قسمت سوم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دانلود فایل سرت بدون مشکل رجیستری تخفیف نقاشی ساختمان با رنگ روغنی - رنگ پلاستیک چاینی موزیک : سایت دانلود آهنگ های فارسی ایرانی به زبان چینی وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی اوج ماندگار حقوق emohtava دانلود آهنگ های ایرانی اخبار تکنولوژی و فناوری فروشگاه اینترنتی